Podpora

Pro operační systém Windows® Phone

Než se obrátíte na naši zákaznickou podporu, podívejte se na následující nejčastější otázky uživatelů SmartLanguage. Třeba zde najdete i řešení vašeho problému.


Samostatně si aplikaci zakoupit nemůžete, ale můžete si ZDARMA a nezávazně vyzkoušet, jak aplikace funguje a co vše obsahuje. Poté si přímo z této aplikace zakoupíte jednotlivé lekce, nebo cenově výhodnější celý komplet. Takovýto nákup přímo z aplikace se označuje jako „In-App Purchase“.
Ne. V aplikaci je u každé lekce uvedena její cena a současně cena za celý komplet. Je na rozhodnutí každého uživatele, jestli si zakoupí jednotlivé lekce nebo cenově výhodnější komplet. Na cenu kompletu tedy nemají vliv již dříve zakoupené jednotlivé lekce.
Ano, pokud obě zařízení mají operační systém Windows a pokud jste přihlášen pod stejným uživatelským účtem jako při nákupu. Nainstalujte si aplikaci na svůj tablet a v "Nastavení" aplikace klepněte na položku "Obnovit zakoupené lekce". Windows Store neumožňuje zakoupit stejnou aplikaci nebo její části vícekrát.
V "Nastavení" aplikace klepněte na položku "Obnovit zakoupené lekce". Musíte být přitom přihlášen pod stejným uživatelským účtem jako při nákupu.

Pokud si přece jenom přejete kontaktovat naši zákaznickou podporu, odešlete prosím e-mail na podporu přímo z aplikace SmartLanguage (O aplikaci - Podpora). Pokud to nebude možné, můžete využít následující formulář:

Odeslat