Windows® Phone: Pomoc i FAQ

Zanim zwrócicie się do nas z prośbą o pomoc, popatrzcie na następujące i najczęstze pytania użytkowników SmartLanguage. Może tutaj znajdziecie odpowiedź na nurtujące Was pytania.


Zakup samodzielnej aplikacji nie jest możliwy, ale istnieje możliwość wypróbowania, za darmo i niezobowiązująco, jak aplikacja działa i co zawiera. Potem bezpośrednio z tej aplikacji można zakupić pojedyńcze pojedyńcze lekcje lub cenowo bardziej przystępny cały komplet.
Nie. W aplikacji przy każdej lekcji podana jest jej cena, jak również rzeczywista cena całego kompletu. Decyzja o tym, czy użytkownik zakupi pojedyńcze lekcje lub cenowo korzystniejszy komplet w podróży, zależy tylko od niego samego. Na cenę komletu nie mają wpływu wcześniej zakupione pojedyncze lekcję.
Tak, jeśli oba urządzenia mają system operacyjny Windows i jeśli jesteś zgłoszony pod tym samym ID, jak podczas dokonywania zakupu. Proszę zainstalować aplikację w swoim urządzeniu i w sekcji Ustawienia aplikacji w sekcji Serwis proszę kliknąć na pozycję Wznowić zakupione lekcje. Windows Store nie umożliwia kilkukrotnego zakupienia takiej samej aplikacji lub jej części.
W Ustawienia aplikacji w sekcji Serwis proszę kliknąć na pozycję Wznowić zakupione lekcje. Proszę użyć takiego samego ID, jakie zostało wykorzystane podczas zakupu.

Jeśli tylko potrzebujecie pomocy, odeślijcie e-mail na pomoc dla klientów bezpośrednio z aplikacji SmartLanguage (O aplikacji - Pomoc). Jeśli nie będzie to możliwe, możecie skorzystać z następującego formularza:

Wyślij