• Banner
  SMARTLANGUAGE
  • Najszybszą metodą na naukę języka obcego
  • Wykorzystacie 97 % swoich zmysłów
  • Metoda wykorzystuje pamięć logiczną
  Icon
 • Banner
  Kursy te zbudowane są na metodzie Imitum®.
  Wchłaniaj angielski zabawnie.
  business english
  travel english
  irregular verbs
  premium english
  simple english 1
  simple english 2
36
lekcji
6960
zdań
9139
unikatowych słów
5534595
pobrań

SmartLanguage

#1 aplikacja do angielskiego

SmartLanguage jest najszybszą metodą, dzieki której można nauczyć się języka obcego. Jest przeznaczona zarówno dla osób zupełnie początkujących, jak i dla studentów na różnych poziomach zaawansowania. Po prostu jest to naturalna metoda przeznaczona także dla tych, którzy myślą, że nie mają telentu do nauki języków obcych.

Naucz się rozumieć, mówić i myśleć po angielsku dzięki kursom SmartLanguage! Wystarczy Ci do tego Twój smartfon i chęć do studiowania. Rodzimi użytkownicy języka przygotowali i wytworzyli dla Ciebie rozmowy z prawdziwego zdarzenia, na podstawie których nauczysz się potrzebny zasób słów. Ale nie przez wkuwanie!


W kursach SmartLanguage nauka przebiega bowiem całkiem inaczej – naturalnie. W taki sam sposób, jakim dziecko uczy się języka macierzystego. Angielskiego będziesz jedynie słuchał i naśladował.

Naukę ułatwi Ci dwie pomoce, które możesz dowolnie włączać i wyłączać:

karaoke – na ekranie smartfona wyświetlany zostanie tekst przegrywanego zdania. Słowo, które właśnie słychać, zostaje ponadto podkreślone.


dosłowne tłumaczenia – by nauczyć się myśleć po angielsku (wytwarzać zdania wprost po angielsku a nie jedynie tłumaczyć zdania z polskiego), nie znajdziesz w SmartLanguage gramatycznie poprawne tłumaczenia z polskiego, ale jedynie tłumaczenia dosłowne. Pod każdym słowem angielskim znajdywał się będzie jego odpowiednik słownikowy. To wystarczy dla zrozumienia sensu zdania.