Pobrać:

Windows® Phone
Windows® 8
Android™
Apple® (iOS)

 

Pobrań ogółem: 5143247
(do dnia 17. 7. 2017)

 

O metodzie

Naucz się rozumieć, mówić i myśleć po angielsku dzięki kursom SmartLanguage! Wystarczy Ci do tego Twój smartfon i chęć do studiowania. Rodzimi użytkownicy języka przygotowali i wytworzyli dla Ciebie rozmowy z prawdziwego zdarzenia, na podstawie których nauczysz się potrzebny zasób słów. Ale nie przez wkuwanie! W kursach SmartLanguage nauka przebiega bowiem całkiem inaczej –  naturalnie. W taki sam sposób, jakim dziecko uczy się języka macierzystego. Angielskiego będziesz jedynie słuchał i naśladował.

Naukę ułatwi Ci dwie pomoce, które możesz dowolnie włączać i wyłączać:

  • karaoke – na ekranie smartfona wyświetlany zostanie tekst przegrywanego zdania. Słowo, które właśnie słychać, zostaje ponadto podkreślone.
  • dosłowne tłumaczenia  – by nauczyć się myśleć po angielsku (wytwarzać zdania wprost po angielsku a nie jedynie tłumaczyć zdania z polskiego), nie znajdziesz w SmartLanguage gramatycznie poprawne tłumaczenia z polskiego, ale jedynie tłumaczenia dosłowne. Pod każdym słowem angielskim znajdywał się będzie jego odpowiednik słownikowy. To wystarczy dla zrozumienia sensu zdania.

Kursy te zbudowane są na metodzie Imitum®.