• Banner
  SMARTLANGUAGE
  • Yabancı dil öğrenmenin en hızlı yolu
  • Duyularınızın% 97'sini kullanacaksınız
  • Yöntemimiz mantıksal bellek kullanır
  Icon
 • Banner
  Bu kurslar Imitum® yöntemine dayalıdır.
  İngilizcenin nasıl çekileceği eğlenceli yol.
  business english
  travel english
  irregular verbs
  premium english
  simple english 1
  simple english 2
36
dersler
6960
cümleler
9139
tekil kelime
5534595
indirmeler

SmartLanguage

1 numaralı İngilizce uygulaması

SmartLanguage yabancı dil öğrenenler için en hızlı yöntemi sunar. Uygulama hem tamamen yeni başlayanlara hem de farklı gelişmişlik düzeylerine sahip öğrencilere hitap eder. Uygulamanın yöntemi tamamen doğaldır. Bu yöntem sadece yabancı dil öğrenmede yetenekli olanlar için değil, aynı zamanda bu konuda hiç yeteneği olmadığını düşünenler için de uygundur.

SmartLanguage kursları ile İngilizce anlamayı, konuşmayı ve düşünmeyi öğrenin. Akıllı telefon ve okuma hevesi ona yeter! Anadili konuşanlar, Sizin için sayesinde kullanışlı kelime haznesine sahip olacağınız gerçekçi konuşmaları hazırlayıp seslendirdiler. Ama hafızlama olmadan!


Çünkü SmartLanguage kurslarında tamamen farklı - doğal yöntemle – öğreniyorsunuz. Çocukların kendi anadilini öğrendikleri yöntem ile öğrenirsiniz. İngilizceyi sadece dinleyip taklit edersiniz.

İstediğinizde kapatıp açabileceğiniz iki araç Sizin ders çalışmanızı kolaylaştırır:

karaoke – dinlediğiniz cümlenin metni akıllı telefonunuz ekranında görebilirsiniz. Dinlediğiniz kelimeyi aynı anda vurgulanmış halinde görürsünüz.


birebir çeviri – İngilizce olarak düşünmeniz için (sadece Türkçe cümleleri çevirmek değil, cümleleri doğrudan İngilizcede kurmak) SmartLanguage’ta gramer bakımından doğru Türkçe cümleleri değil sadece birebir çevirileri bulabilirsiniz. Her İngilizce kelimenin altında bu kelimenin sözlük anlamı yer almaktadır. Bu da cümle anlamını kavramanız için yeterli olacaktır.