iOS: Destek ve SSS

Sürekli müşteri destek birimimize dönmek yerine, Smartlanguage kullanıcılarından gelen aşağıdaki en sık sorulan sorulara bakınız. Burada sorunlarınıza çözüm bulacaksınız.


Tek uygulamaları satın almak mümkün değildir, ancak ücretsiz ve yükümlülük olmaksızın uygulamanın nasıl çalıştığını deneyip ve ne içerdiğini öğrenebilisiniz. Daha sonra doğrudan bu ücretsiz uygulamadan tek dersleri veya ekonomik olarak avantajlı komple bir paket satın alabilirsiniz. Apple® her satın almayı "In-App Purchase" olarak izler (daha ayrıntılı bilgi için http://www.apple.com/support/).
Hayır. Uygulama içinde, her ders kendi fiyati ile ve komple paketinin cari fiyatı ile yazılıdır. Her kullanıcı, tek dersi mi yoksa ekonomik olarak avantajlı tam komple paketini mi satın almak istiyor karar vermelidir. Komple paket fiyatı daha önce satın alınan tek ders fiyatından etkilenmez. Apple, kayan bir fiyat ölçeği kullanmaz.
Evet. IPad’inize uygulamayı yükleyin ve uygulama için Ayarlama içinde Servis işlemleri bölümünde Satın alınan dersin geriye yüklenmesi öğesinin üzerine tıklayın. IPhone’da satın almak için kullanılan aynı Apple kimliği gereklidir. Apple, aynı uygulamanın yada bir kısmının birden fazla kez satın alınmasına izin vermez.
Ayarlarama içinde Servis işlemleri bölümünde Alınmış dersleri yenile öğesini tıklayın. Bu, satın almakta daha önce kullanılan aynı Apple kimliğini gerektirir.

Müşteri destek birimimiz ile iletişime geçmek istediğiniz durumda, doğrudan SmartLanguage uygulaması içinden e-posta gönderiniz (Hakkında – Destek). Bunun mümkün olmaması halinde, aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

Gönder