Windows®: Destek ve SSS

Sürekli müşteri destek birimimize dönmek yerine, Smartlanguage kullanıcılarından gelen aşağıdaki en sık sorulan sorulara bakınız. Burada sorunlarınıza çözüm bulacaksınız.


Tek uygulamaları satın almak mümkün değildir, ancak ücretsiz ve yükümlülük olmaksızın uygulamanın nasıl çalıştığını deneyip ve ne içerdiğini öğrenebilisiniz. Daha sonra doğrudan bu ücretsiz uygulamadan tek dersleri veya ekonomik olarak avantajlı komple bir paket satın alabilirsiniz. Direk olarak uygulamadan yapılan bu tür alış verişi Windows Store „In-app Purchase“ olarak izlemektedir.
Hayır. Uygulama içinde, her ders kendi fiyati ile ve komple paketinin cari fiyatı ile yazılıdır. Her kullanıcı, tek dersi mi yoksa ekonomik olarak avantajlı tam komple paketini mi satın almak istiyor karar vermelidir. Komple paket fiyatı daha önce satın alınan tek ders fiyatından etkilenmez. Windows Store fiyatların dinamik ayarlanmasını mümkün kılmamaktadır.
Evet. Eğer her iki cihaz Windows işletim sistemi kullanıyor ve satın alırken kullandığınız kullanıcı hesabı altında giriş yaptıysanız. Uygulamayı tabletinize yükleyin ve Ayarlarama içinde Alınmış dersleri yenile öğesini tıklayın. Windows Store aynı uygulamanın veya bir kısmının birden fazla defa satın alınmasına izin vermez.
Ayarlarama içinde bölümünde Alınmış dersleri yenile öğesini tıklayın. Bunu yaparken, satın alırken kullandığınız kullanıcı hesabı altında giriş yapın.

Müşteri destek birimimiz ile iletişime geçmek istediğiniz durumda, doğrudan SmartLanguage uygulaması içinden e-posta gönderiniz (Ayarlarama – Destek). Bunun mümkün olmaması halinde, aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

Gönder