iOS: Pomoc i FAQ

Zanim zwrócicie się do nas z prośbą o pomoc, popatrzcie na następujące i najczęstze pytania użytkowników SmartLanguage. Może tutaj znajdziecie odpowiedź na nurtujące Was pytania.


Zakup samodzielnej aplikacji nie jest możliwy, ale istnieje możliwość wypróbowania, za darmo i niezobowiązująco, jak aplikacja działa i co zawiera. Potem bezpośrednio z tej aplikacji można zakupić pojedyńcze lekcje lub cenowo bardziej przystępny cały komplet. Apple® to zakup bezpośrednio z aplikacji jak „In-App Purchase“ (więcej na http://www.apple.com/support).
Nie. W aplikacji przy każdej lekcji podana jest jej cena, jak również rzeczywista cena całego kompletu. Decyzja o tym, czy użytkownik zakupi pojedyńcze lekcje lub cenowo korzystniejszy komplet w podróży, zależy tylko od niego samego. Na cenę komletu nie mają wpływu wcześniej zakupione pojedyncze lekcję. Apple nie umożliwia dynamicznej adaptacji cen.
Tak. Proszę zainstalować aplikację na swoim iPad i w Ustawienia aplikacji w sekcji Serwis proszę kliknąć na pozycję Wznowić zakupione lekcje. Proszę posłużyć się takim samym Apple ID, które było wykorzystane przy zakupie na iPhone. Apple nie umożliwia kilkukrotnego zakupienia takiej samej aplikacji lub jej części.
W Ustawienia aplikacji w sekcji Serwis proszę kliknąć na pozycję Wznowić zakupione lekcje. Proszę użyć takiego samego Apple ID, jakie było wykorzystane przy zakupie.

Jeśli tylko potrzebujecie pomocy, odeślijcie e-mail na pomoc dla klientów bezpośrednio z aplikacji SmartLanguage (O aplikacji - Pomoc). Jeśli nie będzie to możliwe, możecie skorzystać z następującego formularza:

Wyślij