• Banner
  SMARTLANGUAGE
  • Najrýchlejšia metóda učenia
  • Využijete 97% vašich zmyslov
  • Metóda využíva logickú pamäť
  Icon
 • Banner
  Tieto kurzy vychádzajú z metódy Imitum®.
  Vstrebávajte angličtinu zábavne.
  business english
  travel english
  irregular verbs
  premium english
  simple english 1
  simple english 2
36
lekcií
6960
viet
9139
unikátnych slov
5534595
stiahnutí

SmartLanguage

#1 aplikácia pre angličtinu

SmartLanguage je najrýchlejšia metóda, ako sa naučiť cudzí jazyk. Je vhodná ako pre úplných začiatočníkov, tak i pre študentov s rôznou pokročilosťou. Je to úplne prirodzená metóda, vhodná i pre tých, ktorí si myslia, že na jazyky nemajú talent.

Naučte sa po anglicky rozumieť, hovoriť i myslieť v kurzoch SmartLanguage! Stačí vám k tomu váš chytrý telefón a chuť do štúdia. Rodení hovorcovia pre vás pripravili a nahovorili reálne rozhovory, z ktorých sa naučíte užitočnú slovnú zásobu. Ale nie bifľovaním!


V kurzoch SmartLanguage sa totiž učíte úplne inak - prirodzene. Rovnakým spôsobom, ako sa deti učia svoju materčinu. Angličtinu budete len počúvať a napodobňovať.

Učenie vám uľahčia dve pomôcky, ktoré si môžete ľubovoľne vypínať a zapínať:

karaoke – na displeji svojho chytrého telefónu uvidíte text prehrávanej vety. Slovo, ktoré práve počujete, zároveň vidíte zvýraznené.


doslovné preklady – aby ste sa naučili anglicky myslieť (tvoriť vety priamo v angličtine a nie len prekladať slovenské vety), nenájdete vo SmartLanguage gramaticky správne slovenské preklady, ale len preklady doslovné. Pod každým anglickým slovom bude jeho slovníkový význam. To vám k pochopeniu zmyslu vety postačí.