Windows®: Podpora

Než sa obrátite na našu zákaznícku podporu, pozrite sa na nasledujúce najčastejšie otázky užívateľov SmartLanguage. Treba tu nájdete aj riešenie vášho problému.


Samostatne si aplikáciu zakúpiť nemôžete, ale môžete si ZADARMO a nezáväzne vyskúšať, ako aplikácia funguje a čo všetko obsahuje. Potom si priamo z tejto aplikácie zakúpite jednotlivé lekcie, alebo cenovo výhodnejšie celý komplet. Windows Store takýto nákup priamo z aplikácie označuje ako "In-App Purchase".
Nie. V aplikácii je u každej lekcie uvedená jej cena a súčasne cena za celý komplet. Je na rozhodnutie každého užívateľa, či si zakúpi jednotlivé lekcie alebo cenovo výhodnejšie komplet. Na cenu kompletu teda nemajú vplyv už skôr zakúpené jednotlivé lekcie. Windows Store neumožňuje dynamickú úpravu cien.
Áno, ak obe zariadenia majú operačný systém Windows a ak ste prihlásený pod rovnakým uživateľským účtom ako pri nákupe. Nainštalujte si aplikáciu na svoj tablet a v Nastavenie aplikácie kliknite na položku Obnoviť zakúpené lekcie. Windows Store neumožňuje zakúpiť rovnakú aplikáciu alebo jej časti viackrát.
V Nastavenie aplikácie kliknite na položku Obnoviť zakúpené lekcie. Musíte byť pritom prihlásený pod rovnakým uživateľským účtom ako pri nákupe.

Ak si predsa len prajete kontaktovať našu zákaznícku podporu, odošlite prosím e-mail na podporu priamo z aplikácie SmartLanguage (Nastavenie - Podpora). Ak to nebude možné, môžete využiť nasledujúci formulár:

Poslať