Windows®: Pomoc i FAQ

Zanim zwrócicie się do nas z prośbą o pomoc, popatrzcie na następujące i najczęstze pytania użytkowników SmartLanguage. Może tutaj znajdziecie odpowiedź na nurtujące Was pytania.


Zakup samodzielnej aplikacji nie jest możliwy, ale istnieje możliwość wypróbowania, za darmo i niezobowiązująco, jak aplikacja działa i co zawiera. Potem bezpośrednio z tej aplikacji można zakupić pojedyńcze lekcje lub cenowo bardziej przystępny cały komplet. Windows Store to zakup bezpośrednio z aplikacji jak „In-App Purchase“.
Nie. W aplikacji przy każdej lekcji podana jest jej cena, jak również rzeczywista cena całego kompletu. Decyzja o tym, czy użytkownik zakupi pojedyńcze lekcje lub cenowo korzystniejszy komplet w podróży, zależy tylko od niego samego. Na cenę komletu nie mają wpływu wcześniej zakupione pojedyncze lekcję. Windows Store nie umożliwia dynamicznej adaptacji cen.
Tak, jeśli oba urządzenia mają system operacyjny Windows i jeśli jesteś zgłoszony pod tym samym ID, jak podczas dokonywania zakupu. Proszę zainstalować aplikację w swoim urządzeniu i w sekcji Ustawienia aplikacji proszę kliknąć na pozycję Wznowić zakupione lekcje. Windows Store nie umożliwia kilkukrotnego zakupienia takiej samej aplikacji lub jej części.
W Ustawienia aplikacji proszę kliknąć na pozycję Wznowić zakupione lekcje. Proszę użyć takiego samego ID, jakie zostało wykorzystane podczas zakupu.

Jeśli tylko potrzebujecie pomocy, odeślijcie e-mail na pomoc dla klientów bezpośrednio z aplikacji SmartLanguage (Ustawienia - Pomoc). Jeśli nie będzie to możliwe, możecie skorzystać z następującego formularza:

Wyślij