Napsali o nás

Petr Kubíček, Olomouc

Moje práce mi nedovoluje, abych se přihlásil do jazykové školy na pravidelné hodiny angličtiny, protože trávím spoustu času na cestách. Angličtinu ale potřebuji, a proto jsem zkoušel různé učebnice pro samouky. Často se mi ale stávalo, že jsem během dne někde na něco čekal, měl jsem třeba hodinku čas, ale učebnici jsem zrovna u sebe neměl. Navíc mě učebnice nenaučila správně mluvit, dala mi jen nějaké základy gramatiky. Pak mi kamarád doporučil SmartLanguage a moje angličtina se od té doby výrazně zlepšila. Můžu studovat prakticky kdekoliv, protože svůj iPhone® nosím stále s sebou. A navíc, věty si už nemusím překládat z češtiny do angličtiny, než něco řeknu. Nebylo to hned, ale už se mi daří anglicky myslet. Uvítal bych i další lekce .... třeba frázová slovesa!

Poznámka: Na kurzu frázová slovesa již pracujeme

Milena Dolejší, Hradec Králové

Každý den dojíždím do práce vlakem skoro hodinu. Byl to pro mě naprosto nevyužitý čas – každý den skoro dvě procestované hodiny. Zkoušela jsem si s sebou brát knížku na čtení, ale pak jsem se s ní musela celý den vláčet. Když jsem narazila na výuku angličtiny v iPhone, věděla jsem, že to je přesně něco pro mě! Sednu si do vlaku, nasadím si sluchátka a spustím SmartLanguage. Angličtina se mi dost zlepšila, nevadí mi dojíždění do práce a na rozdíl od učebnic je iPhone mnohem praktičtější, menší a lehčí. Navíc poslouchám rodilé mluvčí a už se mi je daří velmi dobře napodobovat (tedy, když sedím v kupé sama). Můžu jen doporučit!

CML4D, App Store℠

Ahoj, Můj pocit z této aplikace je velmi pozitivní. Autor dá se říci vystihl přesně moji představu - namluvené rozhovory + text a ještě k tomu zvýrazněná aktuální slova. Dřív jsem si musel skenovat pdfka a grabovat mp3ky a teď je to v kuse a ještě krásně zpracované. Z mojeho pohledu mohu doporučit, protože je to aplikace kterou jsem dosud marně vyhlížel.

iOSfan, App Store

Super! Jednotlivé lekce jsou zábavné i poučné zároveň. Konečně slušný produkt na výuku angličtiny pro samouky. Doporučuji ale, nejdříve mrknout na jejich web, protože metoda výuky je opravdu netradiční.