Podpora

Pro operační systém iOS

Než se obrátíte na naši zákaznickou podporu, podívejte se na následující nejčastější otázky uživatelů SmartLanguage. Třeba zde najdete i řešení vašeho problému.


Samostatně si aplikaci zakoupit nemůžete, ale můžete si ZDARMA a nezávazně vyzkoušet, jak aplikace funguje a co vše obsahuje. Poté si přímo z této aplikace zakoupíte jednotlivé lekce, nebo cenově výhodnější celý komplet. Apple® takovýto nákup přímo z aplikace označuje jako „In-App Purchase“ (více na http://www.apple.com/support/).
Ne. V aplikaci je u každé lekce uvedena její cena a současně cena za celý komplet. Je na rozhodnutí každého uživatele, jestli si zakoupí jednotlivé lekce nebo cenově výhodnější komplet. Na cenu kompletu tedy nemají vliv již dříve zakoupené jednotlivé lekce. Apple neumožňuje dynamickou úpravu cen.
Ano. Nainstalujte si aplikaci na svůj iPad a v "Nastavení" aplikace v sekci "Servisní akce" klepněte na položku "Obnovit zakoupené lekce". Zadejte stejné Apple ID, které jste použili při nákupu na svém iPhone. Apple neumožňuje zakoupit stejnou aplikaci nebo její části vícekrát.
V "Nastavení" aplikace v sekci "Servisní akce" klepněte na položku "Obnovit zakoupené lekce". Zadejte stejné Apple ID, které jste použili při nákupu.

Pokud si přece jenom přejete kontaktovat naši zákaznickou podporu, odešlete prosím e-mail na podporu přímo z aplikace SmartLanguage (O aplikaci - Podpora). Pokud to nebude možné, můžete využít následující formulář:

Odeslat